Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç izle

0

609
Film Bilgileri
Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç izle

IMDB Puanı: 4.6

Yapım Yılı: 2011

Yönetmen: Declan O'Brien

Oyuncular: Jennifer Pudavick, Tenika Davis, Kaitlyn Leeb, Terra Vnesa, Ali Tataryn, Samantha Kendrick, Victor Zinck Jr., Dean Armstrong, Sean Skene, Blane Cypurda, Dan Skene, Tristan Carlucci, Scott Johnson, Bryan Verot, Arne MacPherson

Tür: Aksiyon Filmleri, Korku Filmleri

Film Konu :

Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç izle Hd Filmler FiLMGeZ Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç Full izle Seri Filmler Korku Kapanı 4: Kanlı Başlangıç. Sinema severler filmin ilkinden beri takip etmişlerse eğer muhtemelen serinin bu filminide izlemek isteyecekledir. Serinin diğer filmlerinide sizlere zaman içerisinde Türkçe dublaj ve altyazılı olarak eklemeye devam edeceğiz. Filmin yapım yılı yukarıda da belirttiğimiz gibi 2011 yılna ait. Yönetmenliğini Declan O’Brien’ ın yaptığı filmimiz seri olarak sizlere eklenmeye devam edecek.

Özellik korku sineması günümüzde en çok izlenen film türlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta. Özellikle film sektöründeki hızlı gelişmeler fimlerideki bazı engelleri kaldırarak daha iyi işler çıkarılmasına yol açmaktadır. Sizlere Korku Kapanı 4 Kanlı Başlangıç filmini full hd 1080p olarak hem dublajlı hemde altyazılı olarak izleniz için ekledir. Bazen dizinin orjinal dilinde izlemek isteyen izleyicilerimizde olabilmekte. Size filmgez olarak eklediğimiz bu filmide keyifle izleyeceğinizi umarız.

4.6/10 3
Benzer Filmler
Çürük Elma izle
IMDB Puanı: 5.8
571 izlenme
The White Storm 2: Drug Lords izle
IMDB Puanı: 6.0
603 izlenme
Star Wars 9: Skywalker’ın Yükselişi izle
IMDB Puanı: 6.9
1.264 izlenme
John Wick 3: Parabellum izle
IMDB Puanı: 7.5
505 izlenme
Yorumlar Film Hakkındaki Düşüncelerini izle Paylaş